Porady online

Kancelaria świadczy pomoc prawną również poprzez udzielenie Państwu wstępnej porady za pośrednictwem niniejszej strony. Wystarczy się z nami skontaktować!

Kancelaria świadczy pomoc prawną również poprzez udzielenie Państwu wstępnej porady za pośrednictwem niniejszej strony. Jedyne co muszą Państwo zrobić to opisać problem czy zagadnienie, które Państwa dotyczy. Po zapoznaniu się z zagadnieniem sekretariat Kancelarii skontaktuje się z osobą zainteresowaną celem ustalenia terminu spotkania i celem omówienia szczegółów.

W wyjątkowych wypadkach dla osób spoza obrębu Kancelarii, które nie mogą osobiście przybyć na spotkanie z adwokatem, bądź osób, które z różnych powodów sobie tego życzą, porada zostanie udzielona drogą poczty internetowej, natomiast sekretariat Kancelarii przed wysłaniem odpowiedzi na pytanie zapozna Państwa z jej kosztem.Możliwe jest również sporządzenie opinii prawnej lub analiza umowy.

Porada prawna online

Jak uzyskać poradę online?

1. Należy wysłać zapytanie na adres kancelaria@adwokatsokolski.pl

2. Zostanie wysłana wiadomość zwrotna z wyceną usługi

3. Należy przelać wskazaną kwotę na rachunek bankowy:
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Sokólski
ul. Orzeszkowej 6, 08-110 Siedlce
Alior Bank Nr konta: 15 2490 0005 0000 4500 8346 9384

4. Porada lub opinia prawna zostanie wysłana niezwłocznie.

Należy pamiętać, że korzystając z porady prawnej można niewielkim kosztem uchronić się od poniesienia znacznych kosztów w przyszłości.

W przypadku zlecenia Kancelarii prowadzenia sprawy porada jest bezpłatna.